MAGAZYN PRIV.

#No. 13 

~~ wkrótce! ~~

po szczegóły zapraszamy tutaj.

 

#No.12

Rok kończymy w rytmach punka i w pastelowych kolorach rococco – stylu królowej Marii Antoniny. Na przecięciu tych dwóch estetyk powstała nasza świąteczna sesja z pięknymi kubkami marki Ende. Inspiracją do zdjęć były kostiumy do najnowszej inscenizacji Strasznego Dworu w Operze Narodowej w Warszawie. O pracy nad strojami opowiada specjalnie dla priv.-a, Marie-Jeanne Lecca. W tym numerze przechadzamy się również po pierwszym Festiwalu Sztuk im. Wojciecha Zamecznika oraz podpowiadamy jak inteligentnie zacząć rozmowę na temat designu holistycznego.

 

#No.11 

W tym wydaniu zastanawiamy się nad znaczeniem granic między wnętrzami publicznymi i prywatnymi. Jak zmieniły się w ostatnim czasie i w jaki sposób wpływają na estetyką jednych i drugich? Czy prywatność jest dziś na sprzedaż? Czy „publiczność” jest nową „prywatnością”? Na te i inne pytania odpowiadamy m.in. odwiedzając oryginalną galerię sztuki Pola Magnetyczne na warszawskiej Saskiej Kępie, kartkując album „Reading the streets” wydawnictwa Luster, wspominając konceptualną wystawę Chambres d’Amis z lat 80 oraz rozmawiając z dyrektor artystyczną Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, Panią Katarzyną Rzehak.

#No.10

Jubileuszowy numer magazynu został poświęcony związkom projektowania i czasu. Jakie produkty powstaną w niedalekiej przyszłości z inteligentnych materiałów? Jak polska marka meblowa Tylko zbudowała swoją filozofię wokół aplikacji mobilnej? Czy sztuka digitalowa jest w Polsce popularna i co ma z nią wspólnego firma UPC? A także: kilka słów o wyższości filmu „Ona” Spike’a nad kultowym „Powrotem do przyszłości”.

 

#No.9

Skąd wziął się styl skandynawski oraz jak została zbudowana jego popularność? Czy ruch „slow” jest idealną filozofią dla XXI wieku? Jak w prosty sposób przenieść się na moment do podwiedeńskiego osiedla modernistycznego zbudowanego przez Werkbund? Czy William Morris wciąż jest cool? Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi w tym numerze.

 

# No. 8

Początek października to świetny moment na przebudowanie dotychczasowego layoutu pisma. Poza nowym układem stron, w numerze znajdziecie relację z nietypowej wystawy „Opowiadanie na nowo” o opowiadaniu historii przy użyciu współczesnych technologii oraz obszerny materiał o concept storach. Dodatkowo świętujemy 30.-lecie gry Super Mario i przyglądamy się barwnym ekspozycjom w światowych i warszawskich galeriach sztuki współczesnej.

 

# No. 7

W numerze siódmym śledzimy powrót estetyki antycznej i nadchodzący trend „past modern”, bawimy się na siódmych urodzinach w Księgarni Artystycznej Bookoff oraz podróżujemy do trzech europejskich miast by zobaczyć wystawy polskiego designu:

 

# No. 6

Nowy, pogrubiony po wakacyjnej przerwie kolejny numer priv., ma aż 64 strony. W środku czekają między innymi: pocztówki z wakacji zaprzyjaźnionych z magazynem designerów, tropikalne wnętrze Pantai Warsaw, rozmowa z organizatorkami Wawa Design Festiwal oraz oryginalna inicjatywa „The Drawers” w Kasia Michalski Gallery.

 

# No. 5

Zgłaszamy się z kolejnym, piątym już numerem PRIV‚a i serdecznie zapraszamy przed monitory komputerów, tabletów oraz smartphonów, wszystkich miłośników wnętrz i designu:


 

# No. 4

Do naszego archiwum czas dołączyć wakacyjny, czwarty numer PRIV.. Zapraszamy serdecznie do lektury:


# No. 3

Wszystkich entuzjastów wysmakowanego designu, tropicieli niebanalnych i klimatycznych wnętrz, zapraszamy do lektury trzeciego numeru dwutygodnika PRIV.

Dziękujemy cukierni ODETTE za współpracę i „słodkie” przyjęcie, inicjatywie CUDAWIANKI za wszelką kooperację i arcyciekawy temat do numeru oraz CAFE GORĄCZKA i NInA za zaproszenie i możliwość wykonania pięknej sesji przez Anię Diduch.

PRIV. możecie w wygodny sposób przeglądać na: komputerach, tabletach i smartphonach. A ten jest bardzo przyjemny dla oka – soczyście kolorowy!

Kolejny numer – 01.07.2015.  Możecie go dostać „na priv.” jeśli zapiszecie się na newslettera (tabela widoczna z lewej strony), lub śledząc uważnie nasz facebook.


# No. 2

Witamy na świecie drugi numer naszego dwutygodnika.

Dziękujemy za miłe spotkania i rozmowy: MODULIOBROCANTE WARSZAWSKI, WZORY. Bez Was ten numer by nie powstał!

Zapraszamy do lektury! 


 

Kolejny numer już 17.06.2015.  Możecie go dostać „na priv.” jeśli zapiszecie się na newslettera (tabela widoczna z lewej strony), lub śledząc uważnie nasz facebook.


 

# No. 1

Pierwszy w Polsce dwutygodnik o wnętrzach i designie jest już dostępny on-line. W środku dzielimy się między innymi wrażeniami z wizyty w kameralnej przestrzeni Warsaw Bauhaus, odwiedzamy Poligon – nowe miejsce na artystycznej mapie Stolicy, bierzemy pod lupę trend tworzenia wzorów z drewna na meblach, oraz polecamy najlepsze produkty z pop-up store Targów Rzeczy Ładnych. Zapraszamy do lektury! 

Kolejny numer już 3.06.2015. Śledźcie nas na facebooku, aby go nie przegapić!

Dodaj komentarz